TOTS&MORE 7 YAŞINDA

Herkese Merhaba biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde tarçınevents moderatörlüğünde gerçekleşen Tots & more lansmanında bu doğa dostu markanın 7.yaşını kutladık.

Tots&more yoluna ilk başladığında sadece internet sitesinden hizmet veren bebek ve çocuklar için doğa dostu ürünler satan bir markaydı fakat artık sarıyer/zekeriyaköy de bir mağazası bulunan bir marka.

Mağaza da kehribar kolye ve bilekliklerin yanı sıra %100 pamuk bebek kıyafetleri,ahsap,örgü oyuncaklar,diş kaşıyıcıları,biberonlar ve kendi markasıyla çıkarmış olduğu %100 deri bebek ayakkabılar da bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

O kadar şirin bir mağaza ki hersey çok tatlı gözüküyordu.

 

 

 

 

 

 

Kehribar’dan bahsetmek istiyorum sizlere biraz çünkü bu konuda çok fazla sorular geliyor.

Kehribar, içerdiği suksinik asit/amber asiti içerdiği %100 doğal antibiyotik sebebiyle 2.yy dan beri ‘şifa’ amaçlı kullanılmaktadır.Bebeklerin diş çıkartırken yani salya akıtma (4 -5 ay civarı) döneminde kullanılmaya başlaması önerilmektedir. Çünkü bebek salya akıtmaya başladığı dönemde bebeğinizin hastalanmaması için göğüs bölgesini sürekli kuru tutmak gerekir.Diş çıkarma döneminde bağışıklık da kısmen düştüğü için; kehribarın bağışıklığı güçlendirme özelliği de devreye girip ve böylece olası enfeksiyonlara karşı bebeğimizi koruyor.Kehribarın en önemli özelliği ‘ağrıları’ yok etmesidir. Diş, çıkmak için bebeğinizin diş etine baskı yapar ve bu da ağrıya sebep olmaktadır. Kehribarın oluşan diş ağrısını ve aynı zamanda kulak ağrısını hafifletmesi bilinen bazı faydaları arasında.Ben yusufla birlikte tanıştığım kehribarı senelerdir kullanıyorum.Diş dönemlerimiz ağrılar,ishal ve ateş olmadan geçti çok şükür.Gökhan da kullanıyor şimdi üst dişlerimiz geliyormuş bu arada geçen gün diş etlerinin şiş olduğunu görünce farkettim ağrı yok huzursuzluk yok salya yok.

 

 

Tots&More kehribar denildiğinde en güvenilir adres.Çünkü her bir ürünün ayrı ayrı analize tabi tutulup gemologlar tarafından imzalandığı GLT(Türkiye Gemoloji Laboratuarı) onaylı ve GLT sertifikalı ürünleri sunuyor bizlere.

Son olarak aldıkları bir karardan dolayı kendilerini tebrik etmek istiyorum.Tots & More her sene gelirin %10 nu çocuklar için faaliyet gösteren Koruncuk Vakfı ve Hayaller Gerçek Olsa Vakıflarına bağışlayacağını duyurdu.

 

Ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi için https://www.totsandmore.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

1 Yorum “TOTS&MORE 7 YAŞINDA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.